Brýle s kovovou síťkou

3. září 2017 v 11:59 | Chuck |  Naše zbraně a recenze
Cena: 250kč

Ochranné brýle za 250kč vás opravdu neochrání. Možná poctivý materiál vydrží více, ale pamatujte na mrak střepinek které se odštípnou z kuličky po dopadu. Nikdy nejde spoléhat na kvalitu kulí nebo na to, že to neschytáte zblízka. Stát se to může a já osobně nechci hrát proti takto chráněným hráčům. Bál bych se moc. Posuďte sami.

Video test brýlí s kovovou mřížkou: Na videjko sem uplatnil nějakou youtube parádičku jako deShaker:) Proto jsou titulky totalně mimo !


Další testovací maska je nejspíš od STTi. Střílelo se ze 3 metrů pružinou M110. První kule deformuje povrch, druhá kule udělá trhlinu a třetí proletí dovnitř jako po másle !


Závěr:
I AK47 za 2300kč dokáže totálně rozsekat ochranou masku na obličej, kterou při troše smůly koupíte v některém airsoft shopu. U většiny z nich se zbavují zodpovědnosti doporučením "dekoračního použití", takže si raději zavčasu otestujte svoje "meshEye". Tomuto typu ochrany se raději obloukem vyhněte pokud si vážíte svých očí. Kule sice nemusí projít, ale jemné střepinky vám v oku udělají ještě větší paseku ! Toto je dobré jedině tak pro snipery kteří jsou vzdadu daleko v bezpečí.

 


Aktuální články

Reklama