Naše začátky

3. září 2017 v 11:48 | Chuck |  O nás
Naše zbraně
Na základce po velkém boomu kuličkových zbraní jsme měli každý pochopitelně nějakou zbraň. Většina měla King Cobru,Omegu a podobné ruční kousky. Cena byla více než přijatelná a sílu to mělo taky. Co si matně pamatuju, tak krásné modřiny zůstavaly aspoň týden.

Jeden příběh mimo téma :
V osmé třídě na zš jsme jeli na klasický školní výlet Bouzov-Úsov-Javoříčko se zastávkou v Olomouci. Na pouti jsme si všichni opatřili Omegy a jiné kvéry. Při rozchodu po městě jsme si stříleli jen tak bezpečně na cíle, ale nikdy né na lidi.
Když v tom vyběhl z jedné z bočních ulic jeden náš tlustý spolužák a v zádech měl asi 20 cikánů. Šli jsme se ho zastat, ale oni zmlátili nejbojovnějšího člověka ze třídy. Zkrátka cikánská férovka. Inu v tu přišly na řadu kuličkovky. Každý jsme sypali, co se do nich vlezlo, dokud se nedali na ústup.
Nejlepší kvér ze všech měl ale Jahůdka. Vymetl hračkárnu a koupil si UZI na baterie za několik stovek. Už si to moc nepamatuju, ale myslím že to i střílelo dávkou !
Za rok si Jahůdka koupil manuální brokovnici. Byla velká a všichni se mu smáli, že to musí tahat, ale jen do doby, než vystřelil. Na 5 metrů s tím šlo rozstřílet obal na kazetu. Tohle by Omegy nezvládly.

Takže když jsme po letech rozhodovali, co si nakoupíme na to domácí střílení, brokovnice byly jasná volba !
A Vám doporučuju to samé pro začátek. Zvyknete si na delší zbraň,rychlé přebíjení a dobrou mušku i výkon a přitom neutratíte moc peněz.
 


Aktuální články

Reklama