Větrané brýle

15. července 2018 v 13:09 | Chuck |  Bazar
Nabízím hotové sestavené brýle s větrákem vpravo. Jedná se o ochranné brýle splňující normu EN166, které jsou doplněné tichým větráčkem.
Aby bylo jasno, nejde tu o prodej výrobku jako takového a už vůbec ne za účelem zisku!
Tímto chci pomoct lidem, kteří nemají možnosti si brýle postavit sami. Brýle ocení hlavně hráči airsoftu, ale taky už měli zájem lidi z laboratoře. Brýle budu dělat ve volném čase podle zájmu. Pokud toho bude moc, budu muset lidi odmítnout, protože nemám tolik volného času jak bych chtěl.

Upozornění:
Brýle s větrákem nejsou všemocné a při tropických teplotách bez možnosti dobrého proudění vzduchu se budou i tak mlžit. V porovnání s klasikou je to ale obrovský rozdíl.

Foto jak brýle vypadají. Každý kus je originál:)
Vypínač a přepínání výkonu:

Balení:

Technické parametry
Větrání obstarává malý ventilátor Sunon s maglev uložením. Ten pracuje už od 3V takže napájení zajišťují 2 AAA baterie. Jejich životnost je cca 40 hodin při plném výkonu, při sníženém výkonu je výdrž delší. Doporučuju si koupit náhradní baterky a mít je po ruce.
Brýle mají dva tahové přepínače na zapínání a volbu výkonu. Přepínač blíž k baterkám slouží k Zapnutí/ Vypnutí. Přepínač dál od baterek přepíná výkon 100/ 30%. Při zapínání je dobré přepnout oba přepínače nahoru a pak případně snížit výkon. Tím se zajistí roztočení motoru i při slabších baterkách.
Při zapínání doporučuji přidržet přepínače prstem, aby se odlehčila zátěž na lepený spoj. Nevím kolik toho vydrží a já to vždycky zapínám takhle.

Během výroby se mi občas stane, že na brýle ťápnu prstem nebo je o něco otřu. Proto budou dvě jakosti a ta horší bude se slevou. Poškození bývá drobné klasicky jako malá čmouha nebo vlasové škrábance. Není to nic co by rušilo výhled, takže brýle jsou stále dobře použitelné.

Čmouha na zorníku:


Cena včetně poštovného je : 600kč
Cena se slevou je 500kč

Zájemci ať napíšou mail (klik) a nějak se domluvíme. Díly objednávám z netu a minule to trvalo několik týdnů. Dodací doba může být dost proměnlivá!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama